Разное

Багато українських дітей потребують психологічної підтримки

Психологічна допомога українським дітям

Багато українських дітей потребують психологічної підтримки. Спеціалісти закликають не нехтувати здоров’ям

Від лютого по жовтень 2022 року в Україні 4661 дитина залишилася без батьківського піклування. 250 з них - офіційно визнані сиротами або ж їхні батьки зникли безвісти. У МОЗ прогнозують, що психологічні наслідки війни позначатимуться на українцях впродовж 7-10 років і не оминуть дітей. Пережите ними під обстрілами, в окупації та через втрату близьких може призвести їх до значних психологічних проблем.

Екопарк Dereville стане місцем відпочинку дітей, які втратили батьків під час війни


Чернігівський екопарк Dereville

Чернігівський екопарк Dereville запускає благодійну кампанію Dereville Charity Days, аби зібрати необхідні кошти для надання першочергової фінансової допомоги підопічним БФ “Діти Героїв” та проведе їм безкоштовні екскурсії зонами заповідника.

Чи потрібне туристичне страхування за кордон у 2023 році?

Чи потрібне туристичне страхування за кордон у 2023 році?Через військові дії в Україні багато родин було змушено залишити рідні міста та виїхати в іншу країну. І хоча на даний момент страхування потрібне не з туристичною метою, оформлення поліса все ще залишається важливою деталлю при виїзді. 

Отдых в Трускавце: куда пойти и что посмотреть

Куда пойти в ТрускавцеВойна в Украине идет уже 7-й месяц, и за это время многие из нас оказались полностью морально и физически истощены. Моря, к сожалению, в этом году нам точно уже не видать. А вот бальнеологические здравницы Карпат могут помочь поправить здоровье даже во время войны и при этом даже обеспечить неплохой досуг.

Для путешественников

Все полезные ресурсы для путешествий в одном месте

Создаем доход

10 бирж фриланса и удаленной работы